• Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi İmalatçılar 7.Sk No:36 Çorlu / Tekirdağ

BDM Serisi Modüler Kimyasal Hava Kurutucuları

  • Hafif ve kompakt tasarım
  • Hızlı kurulum ve bakım
GENEL ÖZELLİKLER
Modüler Kimyasal Hava Kurutucuları
Hafif olan yeni modüler serisi kurutucular, basınçlı hava sektörüne yeni bir soluk getirmiştir, çünkü bu ürünlerin hem montajı kolaydır ve bu ürünler müşterinin birçok gereksinimini karşılar.

Bold‘un yeni modüler serisi kimyasal kurutucuları standart tanklı kurutucuların yan ağırlığına sahiptir. Bu ürünlerin en büyük kapasitede de olanları bile standart bir kapıdan geçebilmektedir.

Bold'un yenilikçi Modüler Hava Kurutucuları yüksek kalitede basınçlı hava hizmetini nerede istenirse sağlayabilecek esnekliğe sahiptir. Bold‘un Modüler Kimyasal Kurutucuları kozmetik açıdan oldukça estetiktir. Bu nedenle bu ürünler çok temiz ve nezih yerlerde de kullanılabilir. 5 m3/saatten 400 m3/saate kadar ve -40 °C'den -70 °C'ye (opsiyonel) kadar olan ürün çeşitliliği sayesinde ürün birçok ihtiyaca hitap etmektedir. Ürünü çalışır vaziyete getirmek için sadece giriş ve çıkış bağlantılarını yapıp ürünün elektriğe bağlamak yeterlidir.

Yüksek mühendislik ürünü giriş valfi ve çıkış manifolt tasarımı ile Bold sektördeki en düşük basınç düşümüne sahip kurutucuyu sunmaktan gurur duyar. Yeni modüler kimyasal kurutucular, kalitesi kanıtlanmış geleneksel kurutucu prensipleri ile en yeni teknolojiyle birleştirerek emsalsiz bir verimlilik, esneklik sağlar ve dünyaca bilinen Bold güvenilirliğini temiz, kaliteli ve kuru havayı uygulamalarınıza taşır.

Avantajlar
  • Hızlı kurulum ve bakım
  • Küçük taban alanı, hafif ve kompakt tasarım
  • Korozyon korumak alüminyum gövde yapısı
  • Sorunsuz, güvenilir elektronik kontrol paneli
  • Yer, tezgâh veya duvara monte edilebilme imkânı
  • Hemen her çalışma ortamına kurulumu yapılabilecek bir üründür.
Çeşitli Uygulama Seçenekleri
Modüler kimyasal tip hava kurutucular, zemine kolaylıkla monte edilebilmelerinin yanında, yer tasarrufu ihtiyacı olunduğu durumlarda duvara da monte edilebilmektedir.

PLC Monitör
Mini PLC son derece kullanıcı dostudur ve çalışma süreçlerini anlık yansıtır. Üründen alarm sinyali almak veya ürüne uzaktan komut vermek, ürünün sahip olduğu bağlantı fişi sayesinde oldukça basittir.