• Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi İmalatçılar 7.Sk No:36 Çorlu / Tekirdağ

BF Serisi Basınçlı Hava Filtreleri

Bold Compressor Basınçlı Hava Filtreleri son kullanıcıya konforlu bir kullanım sunar. Düşük basınç düşümüne sahiptir, dayanıklıdır ve ürün gamında endüstrinin ihtiyaç duyduğu tüm bağlantı çapları mevcuttur.

GENEL ÖZELLİKLER
Filtreleme
Derin yatak sayesinde filtre yüzey alanı ciddi bir şekilde arttırılmıştır. Bunun sonucu Bold filtrelerinin filtrasyon verimlilikleri ve toz tutma kapasiteleri rakiplerine göre oldukça yüksektir. Bold basınçlı hava filtreleri, basınçlı hava içerisinde bulunan atık partiküllerin filitrasyonunu / tahliyesini yapmak, enerji tasarrufu sağlamak ve güvenilir performans yaratmak için tasarlanmıştır.

Özellikler
Bold BF serisi basınçlı hava filtreleri 4 farklı verimlilikte üretilmektedir, 0.01 Mikron ölçüsünden başlayarak 290 psi (20 bar) basınca kadar ve 1/4"ten 3" NPT / BSP bağlantı ölçü ve tipinde bağlantı ölçülerinde mevcuttur. Sıvı atıkların tahliyesini güvenilir şekilde yapılabilmek için 2 mm ağıza sahip otomatik tahliye Bold Filtreleri ile standart olarak gelmektedir. Bu hava filtreleri gözeneksiz alüminyumdan yapılır ve dayanıklı toz boya ile boyanır, iç yüzeyleri korozyona karşı özel olarak boyanarak hizmet ömürleri arttırılır.

Filtre alternatifleri değişik ihtiyaçları karşılamak için 4 farklı verimlilik grubuna ayrılmıştır. Tüm filtreler PED ve ISO 8573 standartlarına uygun olarak imal edilir. Bold basınçlı hava filtreleri ile birlikte enerji tasarrufu ve bakım kolaylığı sağlamak için basınç düşüm göstergesi standart olarak gelmektedir.

Basınçlı Hava Filtresi Tipleri
Ön Filtre / Partikül Filtresi (Filtre/element hava akış yönü dışarıdan içeriye)
Genel Amaçlı Filtre / Su ayrıştırıcı (Filtre/element akış yönü içeriden dışarıya)
Hassas Filtre / Yağ ayrıştırıcı (Filtre/elementi akış yönü içeriden dışarıya)
Aktif Karbon Filtresi / Koku giderici (Filtre/elementi hava akış yönü dışarıdan içeriye)