• Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi İmalatçılar 7.Sk No:36 Çorlu / Tekirdağ

BFW Serisi Basınçlı Su Seperatörleri

  • Su ve partikül için başlangıç çözümü
GENEL ÖZELLİKLER
Su Separatörü
Bold Compressor su separatörleri basınçlı hava ve gazlarda bulunan su damlacıklarının ve partiküllerin tahliyesi için tasarlanmıştır. Bold Compressor'a özgü tasarımı sayesinde kesintisiz merkezkaç kuvveti yaratılarak atıklar çok düşük basınç farkı ile tahliye edilir, bu sayede maksimum enerji tasarrufu sağlam.

Bold Compressor alüminyum gövdeli su separatörleri 1/4" - 3" arasındaki bağlantı çapları ve 2200 m3/saat (1294 scfm) debiye kadar geniş bir ürün aralığında müşterilerine sunulmaktadır.

Yüksek derecede etkili olsalar da su separatörler havadan yağın %100'ünü alamamaktadır. Bu nedenle sistemde mutlaka ilave olarak kalan yağ ve su parçacıklarının ayrıştırılması için gerekli filtreler kullanılmalıdır.

Not: Otomatik tahliye ürünlerde standart olarak yer almaktadır. Tüm ürünlerin hem içi hem de dışı elektrostatik toz boya ile boyanmıştır.

Flanşlı Tip Su Separatörü
Bold Compressor flanşlı tip su separatörleri basınçlı hava ve gazlarda bulunan su damlacıklarının ve partiküllerinin tahliyesi için tasarlanmıştır. Bold Compressor'a özgü dizaynı sayesinde kesintisiz merkezkaç kuvveti yaratılarak çok düşük bir basınç farkı ile gerekli olan tahliye yapılır.

Bu sayede maksimum enerji tasarrufu sağlanır.

Bold Compressor flanşlı su separatörleri DN80 PN16 - DN200 arasındaki flanş bağlantı çapları ve 14000 m3/saat (8236 scfm) debiye kadar varan geniş bir ürün gamında müşterilerine sunulmaktadır. (Daha büyük ölçülere ihtiyacınız olduğunda lütfen Bold Compressor satış ekibi ile temasa geçiniz.)

Bu ürün oldukça verimli olmasına rağmen havadaki nemi tamamen ayıramamaktadır. Bu ürün dışında sistemde mutlaka ek olarak su, yağ ve partikül ayırıcı filtreler ve hava kurutucular da kullanılmalıdır.